Od prostych stron do e-sklepu. Bez kodu.

Przygotowałem dla Ciebie kompletny Program, w którym nauczysz się tworzenia stron WWW od prostych wizytówek, przez blogi po dynamiczne systemy e-commerce
Statyczne strony
Nauczysz się tworzyć Landing Page w rekordowym czasie, korzystając z gotowych zasobów i edytorów. To większość stron, które dziś tworzy się w sieci!
Blogi i dynamiczne strony
Dowiesz się jak stworzyć strony z dynamiczną treścią takie jak blogi, internetowe magazyny i serwisy, które umożliwiają łatwą edycję treści z pomocą CMS.
Sklepy Internetowe
Stworzymy kompletne systemy e-commerce z koszykiem, integracją z płatnościami, nowoczesnymi serwisami i dynamicznym katalogiem produktów.
“Przeszedłem etapy od samodzielnej pracy z domu, przez firmę z wielomilionowymi obrotami, zatrudniającą kilkadziesiąt osób, do prowadzenia kilku projektów, zatrudniających garstkę ludzi przy wsparciu nowoczesnej technologii i robotów. Chcę pokazać Ci, że warto zmienić mentalność w kierunku efektywności, przy wsparciu narzędzi no-code i tworzyć świetne, dynamiczne strony WWW niewielkimi zasobami. Jestem pewien, że w naszych czasach z pomocą tych narzędzi ktoś stworzy jednoosobowy projekt wart miliard USD. Czy to mój cel? Nie! Lubię pracować z ludźmi, ale sama wizja prowokuje do ciekawych eksperymentów..."
Program prowadzę sam, od A-Z i angażuję się w niego w 100%. Nie znajdziesz tu wyrwanych z kontekstu lekcji.

Dlaczego stworzyłem ten Program?

Wiem, że wiedza, którą posiadam może zmienić rynek tworzenia internetowych serwisów oraz pomóc osobom, które chcą prowadzić usługi w IT lub po prostu uruchomić własny projekt. Wiele osób pyta mnie o mentoring czy konsultacje - jednak w formie Programu jestem w stanie pomóc dużo większej ilości osób, nie angażując cennych zasobów w spotkania 1-1.
Techniczne umiejętności wymagane do tworzenia cyfrowej technologii znacząco się zmniejszyły dzięki rosnącej popularności rozwiązań i platform no-code. Podobnie jak zawód elektryka czy mechanika, również zawody IT stają się coraz bardziej dostępne dla każdego.
Forbes
Greg Satell, Harvard Business Review

Wyobraź sobie świat, w którym każdy może programować... wizualnie!

KONFERENCJA WEBFLOW
W listopadzie ubiegłego roku brałem udział w pierwszej, wyznaczającej trendy konferencji no-code organizowanej przez Webflow - to jedno z narzędzi, które poznasz... a to ja, z jego założycielami.
NO-CODE W SAN FRANCISCO
Przez kolejne dwa tygodnie odwiedziłem 20 startupów z Doliny Krzemowej, które tworzą rozwiazania no-code, aby poznać przyszłość tego, jak będziemy pracować jako twórcy stron internetowych.

Na czym opiera się program?

Szkolenia wideo
Program w głównej mierze bazuje na wcześniej przygotowanych treściach wideo, które będziesz przerabiać w ramach plaformy eduweb.pl. Są to w większości nowe, wcześniej nie publikowane materiały oraz część kursów dostępnych na platformie. Codziennie będziesz mieć do przerobienia około 1-1,5 godziny wideo.
Zadania do wykonania
Podczas oglądania materiałów będziesz ćwiczyć na przykładach z konkretnego materiału. Poza tym, w każdym tygodniu masz do przygotowania konkretny projekt, opierający się na wiedzy zdobytej w trakcie Programu. Podczas Programu stworzysz przynajmniej 3 pełnowartościowe strony do portfolio.
10 godzin konsultacji
Konsultacje na żywo odbywają się 1x w tygodniu - w czwartki o 18:00 i stanowią istotne uzupełnienie merytoryczne Programu. Poza częścią z omówieniem konkretnych zagadnień, w ramach konsultacji udzielę odpowiedzi na Wasze pytania i rozszerzę wybrane przez Was zagadnienia, jak również omówię rozwiązania zadań.
Grupa i check-iny na żywo
W trakcie całego Programu masz dostęp do grupy na Slacku, na której będziesz komunikować się ze mną i innymi uczestnikami. Co tydzień bierzesz udział w check-inach na żywo z innymi uczestnikami. Na Slacku rozwiązujemy bieżące problemy - będziesz ze mną w bezpośrednim kontakcie.

Dołącz do Społeczności Pionierów

Unikalna forma cotygodniowych spotkań na których będziemy wzajemnie rozwiązywać problemy, motywować się oraz garściami czerpać inspiracje. To także świetny sposób na poznanie innych uczestników Programu!

Ten Program NIE jest dla wszystkich

Jeśli doskonale znasz zagadnienia związane z tworzeniem stron WWW, robisz je na co dzień i biegle posługujesz się językami programowania, frameworkami i masz przekonanie że to najlepsza droga - ten Program NIE JEST DLA CIEBIE.
Jeśli pracujesz w dużym zespole i zajmujesz się jedynie wycinkiem tematów digital, lub prowadzisz większy biznes w sieci z dużą ilością podwykonawców - ten Program NIE JEST DLA CIEBIE.
Jeśli nie chcesz mieć nic wspólnego z kodem i wiesz, że nawet edytowanie gotowego kodu to coś czym nie chcesz się zajmować - Program NIE JEST DLA CIEBIE.
Jeśli nie jesteś biegły w obsłudze komputera i internetu i czujesz, że trudniejsze zadania w aplikacjach sprawiają Ci problem - Program NIE JEST DLA CIEBIE.

Gwarancja jakości, koszt udziału

Udział w programie jest płatny a cena zależy od jego edycji i daty zgłoszenia. Im wcześniej zapiszesz się na listę, tym korzystniejszą ofertę otrzymasz. Założeniem Programu jest to, że wartość płynąca z wdrożonych w Twoim projekcie stron WWW wielokrotnie przewyższa jego koszt. Jeśli jednak uznasz, że Program nie spełnia Twoich oczekiwań, w ciągu 30 dni od rozpoczęcia programu możesz zawnioskować o pełny zwrot kosztów, który otrzymasz bez żadnych pytań.


NIC NIE RYZYKUJESZ
W ramach najprostszej strony zwrotu świata, do 30 dni od zakupu otrzymasz 100% zwrotu kosztów, bez żadnych pytań.
CENA PROGRAMU
Nie jest jeszcze ustalona - otrzymasz ją jak tylko zostanie wyznaczony termin w którym możesz wziąć udział. 
Low-Code/No-Code wywróci do góry nogami branżę w momencie gdy największe przedsiębiorstwa zorientują się, że mogą być dużo bardziej skuteczne w dążeniu do cyfrowej transformacji, gdy porzucą programowanie w klasycznym rozumieniu i zamiast niego wprowadzą do organizacji praktyki No-Code.
Forbes
Jason Bloomberg, Forbes

Opinie uczestników

Już na samym początku kursu uzyskałem wiele przydatnych informacji/umiejętności dotyczących analizy rynku internetowego
Piotr Trzaskowski
UX/UI Designer z branży fintech
Miałam wątpliwości z uwagi na cenę i w końcu skusiłam się. Było warto. Już wdrożenie kilku porad z tego Kursu pozwoliło mi uzyskać 450 wizyt na stronie
Martyna Wolna
blog podróżniczy
[...] przekonałem się, że warto było wydać te pieniądze [...] wierzę, że jest to inwestycja i zwróci mi się to w przyszłości.
Adrian Maryniewski
Quality Assurance Test Engineer w LOGINTEGRA sp. z o.o.
Zacznij teraz

Odbierz swoje miejsce w Programie!