Opinie uczestników poprzednich edycji

Zapisując się na kurs nie wiedziałem, że otrzymam trzy-cztery razy więcej wiedzy niż zapłaciłem. Siłą programu jest skuteczność w przekazywaniu nauki (oprócz tej regularnej jest mnóstwo bonusów) oraz zbudowanie społeczności pasjonatów. Każdy uczestnik ma zapewnione indywidualne wsparcie Grzegorza lub Adama. Z przyjemnością wezmę udział w kolejnych szkoleniach.
Piotr Lewandowski
Nie skończyłem jeszcze szkolenia, ale już mogę powiedzieć, że jest ono świetne. Dużo materiału, motywacji, wsparcie społeczności i Grzegorza, tak rozbudowanego szkolenia pod względem technicznym nigdy nie przechodziłem - a przechodziłem wiele. Widać, że w przygotowanie zostało włożone masę pracy, już teraz mogę zagwarantować, że w ciemno wchodzę w każde kolejne szkolenie (...)
Michał Michasiów
(...) Do kursu dołączyłem z czystej ciekawości czy naprawdę mam tak otwarty umysł, jak mi się wydawało. Okazało się, że to, co wiem to dopiero początek drogi. Kurs pokazał mi zupełnie inne możliwości podejścia do różnych problemów. Podczas 6 tygodni znalazło się kilka narzędzi, które wprowadzę do mojego codziennego workflow podczas pracy.
Sebastian Wesołowski
Ś​wietnie zainwestowany czas i pieniądze​ (...) Ciekawe zadania, wyzwania, konsultacje, check-iny oraz super atmosfera w grupie - to wszystko sprawiło, że kończę program z dużą dawką nowej wiedzy i inspiracji, które od razu po programie zamierzam wykorzystać w praktyce. Polecam!
Marlena Nowak
Automatyzacje pokazane na konkretnych przykładach. Podczas programu nie ma czasu na nudę, stopień trudności jest stopniowany. Materiały na wysokim poziomie. Dużą wartością są też check-iny i konsultacje, na których warto być. (...) Grzegorz niewątpliwie masz talent do przekazywania wiedzy.
Jacek Szkołut
(...) Szkolenie przygotowane i przeprowadzone profesjonalnie, pragmatycznie i z wielką pasją. Teraz przed Grzegorzem trudne wyzwanie - zrobić kolejne edycje na równie wysokim poziomie. Powodzenia!
Robert B
Bardzo dobre szkolenie. Uczy myślenia no-code, a nie tylko korzystania z narzędzi. Dużym plusem jest praca w kontekście biznesowym, a nie tworzenie odrealnionych przykładów. Te dwie rzeczy dały mi dużą wartość, którą mogę wykorzystywać w negocjacjach i pracy z klientem. Czekam na kolejne takie szkolenia.
Michał Sosnowski
Esencja filozofii no-code zamknięta w ramach uporządkowanego Programu trwającego 6 tygodni. Czterdzieści dwa dni bardzo intensywnie spędzonego czasu, który całkowicie zmienia podejście i sposób myślenia na temat tworzenia współczesnych stron www. Do tego cotygodniowe konsultacje z Grzegorzem, spotkania z innymi użytkownikami w formie Check-Inów oraz dostęp (w trakcie Programu oraz po jego ukończeniu) do Slacka z liczną grupą pasjonatów no-code. Polecam!
Łukasz Dmitruk
(...) bardzo wysoko oceniam formę i treść kursu, ponieważ kończę go z bardzo konkretnymi umiejętnościami do wykorzystania od zaraz, a nie zaliczyłbym się nawet do początkujących w tym obszarze. Moja najlepsza inwestycja pod każdym względem!!! # Grzegorzu postrzegam Cię, jako osobę, która łączy w sobie pasję, profesjonalizm i pomysłowość, którymi umiesz dzielić się z innymi
Jarosław Adamek
Brałem udział w kilku szkoleniach i to zdecydowanie mogę polecić na 120% (...) Fantastyczne atmosfera, wspaniali ludzie, którzy pomagają sobie nawzajem i taka ilość informacji, że opadnie Wam szczęka. Czego chcieć więcej? Pewnie tylko kolejnych szkoleń firmowanych przez Grzegorza
Krzysztof Piekarz
Zacznij teraz

Odbierz swoje miejsce w Programie!